Presidents
  • Kate Johnson-Patagoc 2019 - 2021
  • Sarah Lechago 2017 - 2019
  • Einar Ingvarsson 2017 - 2017
  • Dorothea Lerman 2015 - 2017
  • Jennifer N. Fritz 2013 - 2015
  • Anna Petursdottir 2011 - 2013
  • Gordon Bourland 2009 - 2011
  • Manish Vaidya 2007 - 9
  • William Edwards 2005 - 6
  • Susan Miller 2003 - 4
  • Robin Rumph 2002
  • Ed Hutchison 2001
  • Bill Eckenroth 2000
  • Richard G. Smith 1999
  • Carla Ratti 1998
  • Deborah Grossett 1997
  • Pat Craig 1996
  • Gordon Bourland 1995
  • Louise Kent-Udolf 1994
  • Judith Stowe 1993
  • Sigrid Glenn 1992
  • Don Williams 1991
  • Betty K. Armstrong 1990
  • Joel Greenspoon 1989
  • John Hummel 1988
  • Janet Ellis 1987
  • Jim Kopp 1986
Secretary-Treasurers
  • Rachel Koelker 2018 - present
  • Leslie Burkett 2002-2010
  • Cloyd Hyten 1995-2001
  • Louise Kent-Udolf 1990-94
  • Robin Rumph 1988-89
  • Sigrid Glenn 1986-87
Treasurers
  • Regina Crone 2016 - 2018
  • Carla Smith 2011 - 2016
  • Leslie Burkett 2010 - 2011
Secretaries
  • Rachel Koelker 2015 - 2018
Executive Directors
  • Zachary Morford 2018 - present
  • Heather Barahona 2015 - 2018
Administrative Coordinator
  • Heather Barahona 2010 - 2015
Officers
  • Jeffrey Dillen 2018 - 2021
  • Lee Mason 2018 - 2019
  • Tashenna Gillmore 2018 - 2019
  • Regina Crone 2018 - 2019
  • Richard G. Smith 2017 - 2018
  • Kathleen Strickland-Cohen 2016 - 2017
  • Kate Johnson-Patagoc 2016 - 2018
  • Sarah Lechago 2015 - 2017
  • Einar Ingvarsson 2014 - 2016
  • Richard G. Smith 2013 - 2016
  • Einar Ingvarsson 2013 - 2014
  • Sarah Lechago 2012 - 2015
  • Jennifer Fritz 2011 - 2013
  • Duy Le 2010 - 2013
  • Lori Russo 2009 - 2012
  • Duy Le 2009 - 2010
  • Anna Petursdottir 2008 - 2011
  • Gordon Bourland 2007 - 2009
  • Jim Kopp 2006 - 8
  • Dorothea Lerman 2005 - 2007
  • William Edwards 2004 - 2005
  • Jeff Enzinna 2003 - 2005
  • Chris Ninness 2003 - 2005
  • Manish Vaidya 2002 - 2003
  • Christie Enzinna 2001 - 2002
  • Shahla Alai-Rosales 2000 - 2001
  • Thomas Mann 1999 - 2000
  • Kirk Lockwood 1999 - 2000
  • Michael Smith 1998 - 1999
  • Richard G. Smith 1998
  • William Landers 1997 - 1998
  • Carla Ratti 1996 - 1997
  • Sharon Kirkpatrick-Sanchez 1996 - 1997
  • Ron Manns 1995
  • Bruce Weinheimer 1994 - 1995
  • Kristin Skousgard 1993 - 1994
  • Don Williams 1993
  • Gordon Bourland 1992 - 1993
  • Hilary Karp 1992
  • Deborah Grossett 1990 - 1991
  • Ed Hutchison 1989 - 1990
  • Susan Miller 1988 - 1989
  • Betty K. Armstrong 1987 - 1988
  • Richard Hussian 1986 - 1987
  • Terry McSween 1986
Student Representatives
  • Kenya Myles 2018 - 2019
  • Madelyn Upthegrove 2017 - 2018
  • Taylor Custer 2016 - 2017
  • Wai-Ling Wu 2015 - 2016
  • Courtney Laudont 2014 - 2015
  • Taylor Sweatt 2013 - 2014
  • Brett Kellerstedt 2012 - 2013
  • Summer Koltonski 2011 - 2012
  • Tracy Lepper 2010 - 2011
  • Caleb Hudgins 2008 - 2009
  • Ryan Brackney 2007 - 2008